Új hozzászólás Aktív témák

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz front3r #35159 üzenetére

    +1 Ezt akartam mondani én is.

    Ráadásul kijelenthetjük, hogy az AC manapság egy nagy rakás trágyadomb lett. Az Ubisoft magasról tesz most már a minőségre, az a lényeg, hogy viszik mindig, mint a cukrot az emberek, a név eladja az egész fosgombócot. Évek óta egyre romlik a tartalmi minősége is az AC-nek, és a grafika is nevetséges, optimalizálás nuku. (Annó volt a CPU locking probléma PC-n, és elég amatőr volt az egész)
    A PS4 tudna többet, de minek erőlködjenek vele, mikor úgyis megveszik ezt a fost, ha csak 8bit-es lenne a grafikája.
    Haverom is mondta, hogy előrendelte PS4-re. Kérdeztem, hogy mi a fenének ? Kell az neked egyáltalán, mikor jönnek az exkluzív címek ? LBP3 stb.. Nem tudott választ adni, egyszerűen csak azért mert AC.
    Szóval az AC személyében köszönthetjük az új CoD-ot, az Ubisoft meg Activision.
    Csak gratulálni tudok egyébként az ilyen sikersztorikhoz, de másrészről sajnálom is, mert kedvenceim között volt nekem is az AC, csak aztán annyira lehülyült az egész, hogy inkább hagyom a fenébe az egészet.
    Ha megnézitek, nincs normális irányítás, nincs normálisan kidolgozott sztori, nincs tisztességes optimalizálás, egy katyvasz, értelmetlen dolog lett az egész. :(((

    Mondjuk mit várunk egy olyan cégtől, amely azt nyilatkozta, hogy a heterogén éra hülyeség. :C

    [ Szerkesztve ]

    PS4

Új hozzászólás Aktív témák