Új hozzászólás Aktív témák

  • szemike

    csendes tag

    hahó mindenkinek!

    Van egy acer aspire 5730z típusó notim, és szegény halmozottan fogyatékos. fenti kommentekben olvastam már hogy másnak is nagyon hasonló baja van az acerjével: Villódzik a kép fehér csíkokkal - nekem is volt már ezzel a bajjal 2szer is szervizben, és nem sikerült nekik kijavtani. nekem akkor jelentkezik kb, ha sötét színeket jelentek meg pl filmeknél, és gondolom a melegedéssel is fokozódik.
    további bajok: nem működik az egyik touchpad alatti gomb rendesen, ezt is csinálták már, és baromi hangos a ventillátor(szóltam már nekik 2szer is ehhez hozzá se nyúltak), sztem nem is működik jól mert a proci egy óra működés után 70 fokos a vinyó 60 :S.

    Ami ezen felül aktuális és még ettől is nagyobb gáz, hogy xp alatt kék halál jelentkezik, ububntu alatt meg leáll és kikapcsol. A kék halál előtt jellemzően a böngészők általában leállnak , összemomlik a flash plugin. Nemtom h ez összefügg-e bármivel de gondoltam leírom.
    Formázás után, garantáltan vírusmentes környezetben is ez a gond.
    Én valamilyen fizikai dologra gyanakszom, ugyanis állandóan túlmelegszik, gondolom ez sem tesz neki túl jót!

    Ha valaki tud valami okosat mondani azt nagyon szépen megköszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák