Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz neorow1 #13935 üzenetére

    "és az olcsóbb egerek irányába"

    Mármint a drága egerek irányába, nem? Az ajánlottak 80+ %-a belefér a 10-11k-s keretbe.

    Mert nem olyan jók, mint az optikai / infra-megoldások. Gyengébb perfect control és ~2x ár.

    A4Tech X750: Lőttem olyannal SS QcK-n, Everglide Titan-on meg SS S&S-en, de a békesség kedvéért még asztallapon is kipróbáltam.
    Az első érzet rögtön az volt, mintha valami wireless-vel játszanék. Lag. Komolyan. Picit később Maya barátom (ex CS 1.6-pro) is megerősített ezügyben, hogy nem csak képzelődtem.

    Aztán nagyobb rántásoknál jöttek az inkonzisztens gyorsulási problémák, volt, hogy elértem a malfunction rate-et is.
    Miért ajánlanék ilyet, amikor 1-2 ezer forinttal drágábbért tényleg jót is vehet az ember?
    eBay-en postával ~6k egy MX 310, G1 vagy Salmosa.
    Vagy használtba sokkal olcsóbban (pl. 3k tájában már lehet találni 1.1-eket, MX 518-akat, Diamondback-eket).

    Ha neked megteszi, attól még használhatod, sőt használd is egészséggel. :R

    A4Tech-ből egyedül a 710-esek, amikre azt mondom, hogy azért nem olyan rosszak. Persze nem is lehet kapni már egy ideje.
    Be is raktam az ajánlottba, hogy ne kapjam már meg mindig azt, hogy mennyire szőrös szívű vagyok.

    PH-teszt: Ez teszt? Vicc (sorry rudi :R, nem rosszindulatból írom ezt - legalább a spray kis elemzésére fordítottál időt; már ez is ritka). Ahogy a netes egérteszek 95+%-a. Eddig, azok közül, amiket olvastam, az ESReality-n volt egy (azaz 1) jó teszt, még 2007-ben. Volt benne egy-két apróbb hiányosság (pl. a különböző dpi-fokozatok hiányoznak), de igényes, széles látókörű, részletes, hosszú és tudományos megközelítésű írás . Pl. a srác külön gépet épített, hogy a perfect control-t és malfunction rate-et mérje. Híres is lett az iromány.

    A Suzuki (Swift) nem jó példa, mert bár kommersz, rusnya, kicsi és fapados, de megbízható.

    ---------------------------------------------------------------------------------

    frango13: Ha ez ilyen marad, akkor elég szánalmas. :( FW-upadte lesz esetleg? Nem mélyedtem el annyira az egérben.

    ---------------------------------------------------------------------------------

    WolfheartGR: "nocsak. Centrizős szolgáltatás is van benne?"

    Az. Milyen jó lehet vele mondjuk CoD 4-ben a 360° no scope-okat lőni. ;]

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák