Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz fattyu #67117 üzenetére

    jó, de pont erre és pont neked és hasonló helyzetben lévőknek van kitalálva a tagsági. érted, régi motoros vagy, veterán fórumozó, sokat vagy itt, szereted, de nem akarsz reklámot látni. van megoldás. sőt, kapsz egy szerintem egyáltalán nem szar extra listát is mellé (tovább lehet szerkeszteni a hsz-t, ignore feature a fórumban, nagyobb képfeltöltési korlát és nulla tömörítés, napi privát limit eltörlése stb., csak hogy párat kiemeljek), mindez kerül havi 1-2 euróba mondjuk (de az első 1000 tagnak inkább 1 mint 2). szerintem sima ügy.

    tv: én sem bírom nézni a reklámok miatt (meg mondjuk nélkülük is szar a műsor). de azért attól mi marha messze vagyunk. a gemius popup egy szar volt, de ez megint olyasmi, amit nem tudtunk kivédeni: auditálni kell magunkat, az audit meg ezt csinálta, nem mi fűztük be, nem kértük, sőt. :( a teljes hátteres reklámmal viszont szerintem nincs gond, arra sajnos a jövőben is számíthatsz, valamit azért muszáj csinálnunk (az olyan reklám, ami meg a legérzékenyebb usert sem zavarja, nyilván olyan, amit alig vesz észre, na de az meg nem lesz túl eredményes :DDD)

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák