Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Zotya1234 #7214 üzenetére

    Vitatkozhatunk, kezdjük onnan, hogy a múltkor betettem ide két képet két discovery logóról. Ez csak egy részlet volt abból amit akkor láttam, de ide bőven elég, az állításaimat most is arra alapozom. Gondolom azt láttad, és van is valami konkrét érved ellene, sajna a szubjektivitásoddal sokra nem megyünk addig, míg 10 másodpercen belül nem látod a két szolgáltató egyazon csatornáját ugyanazon a tévén, ugyanabban a szobában ugyanott ülve. Mi a haverral a múltkor kipróbáltuk úgy, hogy a két beltéri egymás tetején, egy tükör, egy twin fej (mivel már egy pozícióból sugároznak) és a különbség 50-ből 50x egyértelmű volt, a diginek sokkal sz@rabb a képe, sokkal szarabb a hangja, a tex és az epg problémákat nem is ecsetelem.... Persze ez lehet a fos digis beltéri miatt is, de a felhasználót nem az érdekli, mi csinál a mikrohullából képet meg hangot, hanem hogy milyen az a kép...

    HelloHD-t meg ne keverd bele, a digisportot néztük meg egy tévén a digitől meg a HHD-től, hát, ég és föld, RTL, TV2 nagyságrendekkel jobb (Gondolom fogalmad sincsen, hogy ők mpeg4-ben sugároznak kb ugyanolyan bitrátával, mint a digi mpeg2-ben, tehát a minőség akarva- akaratlanul lényegesen jobb) HBO2 meg SD-ben olyan volt, hogy elsőre nem tudtam, akkor ez most HD-e vagy sem....

    Neked milyen digis belérid van?

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák