Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Ha esetleg olvassa ezt valaki a <HunPH> klánból, aki tud meghívni vagy beszélni valakivel, légyszíves, szóljatok az érdekemben, hogy vegyenek fel. Már elküldtem pár napja a jelentkezést, de most már nem írja, hogy "Pending", viszont értesítést sem kaptam, hogy visszautasítottak volna. :F

    Nem tudok újat küldeni, merthogy nemrég küldtem, így nem engedi újra. Kérek valakit, aki tud segíteni, az szóljon. Amennyiben esetleg attól félne az illető, hogy az alacsony szintemmel csak útban lennék, akkor azt sem bánom, ha nem hívnak meg soha partiba. Csak amiatt szeretnék tag lenni, hogy néha el tudjak csevegni valakivel menet közben. :B :K

    Ui.: Szerdáig melózok, így csak délután leszek fenn, viszont utána nagy valószínűséggel sűrűbben felnézek. Küldjetek üzenetet, még akkor is, ha nem engednek belépni, hogy legalább tudjam és akkor máshol próbálkozok. :)

    Köszi előre is. :R

    Ui.2.: Ha esetleg más magyar klánba van felvétel és szívesen látnának, annak is örülnék, de mégiscsak jobb lenne a PH saját közösségével játszani. A másik, originál PH klánban már alig maradtak páran, ezért jöttem el én is onnan.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák