Szerző: bishoplogan | 2012-01-28 12:00 | Rovatok: PC, PS3, Xbox360 | Forrás: DSOGaming | Hozzászólások (36)
[ Új hír ]
Az Activision nemrég kiadott egy új Map Pack tartalmú videót a Call of Duty: Modern Warfare 3 című katonai lövöldéhez. A Content Season 1 címre hallgató kiegészítés mindössze két új pályát tartalmaz (név szerint a Liberation és a Piazza), melyek egyelőre csak a Call of Duty ELITE előfizetők számára érhetők el. A bemutató videót itt láthatjátok:
Robert Bowling, alias fourzerotwo a hétvége folyamán megerősítette, hogy a Modern Warfare 3 normál verzió tulajdonosainak sincs miért búsulniuk, hiszen számukra a kétpályás kiegészítés márciusban elérhetővé válik.
Természetesen szeptemberig kb. 18-19 tartalom fog megjelenni még ezen kívül az Elite szolgáltatás keretein belül, amik reményeink szerint később elérhetőek lesznek a másik két platformon is. Ráadásul PC-re a DLC-k mindig késni fognak. De ezt már megszokhattuk. Aki viszont első kézből szeretné élvezni a Modern Warfare 3 DLC-ket, annak szüksége lesz egy Xbox360-ra és egy Elite premiumra is.

csak csodálkozok hova fajult el a cod. 
And do you ever wish you'd be unknown? I can say that I have...

Két pálya. 15$ lesz?
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Justin Bieber ☐
valószínűleg, igen. vagy 8-10

elképzelhető!
Amúgy az elite előfizetők ingyen kapják ezeket nem?
And do you ever wish you'd be unknown? I can say that I have...

Ha ettől dől a pénz?.. Lehet én is ezt csinálnám és sxarnék bele , hogy a régi fanoknak tetszik e vagy sem.. 

Én megvettem az mw3-at, de bár ne tettem volna. A multija egy kritikán aluli mocsok. Eszetlenül sok a cheater, nagy a lagg, kidobál mindenféle f**zfej admin, a hitboxot hagyjuk, ja és szerintem csúnya a grafikája is.
És ezen felül még én fizessek a dlc-kért, hát kösz de kösz nem!
// Mainframe Specialist - Server System Operating // ... Ph2X4-955/870Extr3/4G1600/5850/520W/500Gb/24"/MX-510 ...Samsung S5610