Szerző: Vistaboy | 2012-02-01 10:50 | Rovat: PC | Forrás: DSOGaming.com | Hozzászólások (5)
[ Új hír ]
Az alábbi videón a készülő Cube World című indie- felfedezős RPG játékból láthatunk egy új bemutatót, melyben a kibővített harcrendszert láthatjuk működés közben. Többé nincsenek kombó pontok, helyettük egy Spirit névre keresztelt csík látható, ami a támadásaink során folyamatosan telítődik. Amikor a Spirit kijelző tele van, akkor az éppen használt fegyverünktől függően változó kinézetű és erejű támadás végrehajtására nyílik lehetőségünk.
A Cube World nagyon aranyosan néz ki, és a készítője, Wollay még idén ki szeretné adni. Amennyiben ez sikerül, úgy jó esélyekkel indul 2012 legjobb indie játékának címéért.
Egy próbát mindenképp teszek vele, ha lesz demo, már csak a kinézet miatt is.
--- DIABLO 3 VIZÁLLÓSZÖVETTÉRKÉP 2 MÉRETBEN ELADÓÓ - LEGO 10188 DEATH STAR ELADÓ ---
Barátságosnak néz ki. Tetszetős. 
„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

Egy kis nosztalgia... Régen az XT gépeken voltak ilyen grafikájú játékok...

Ez nagyon tetszik. Hangulatos világ, édesdeden bugyuta, de mégis pörgős játékmenet. Kosárba tesz.
A minecraft tortájából mindenki akar egy szeletet... 
Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda!