Szerző: Zsoccc | 2010-02-04 11:00 | Rovatok: PC, PS3, Xbox360 | Forrás: GAMEPOD.hu | Hozzászólások (251)
[ Új hír ]

Minden huzavona nélkül pontosan érkezett az Aliens vs. Predator demó változata, amiben a játék multiplayer részébe kóstolhatunk bele. Egy játékmód, egy pálya, három faj. Ennyit kínál jelenleg a demonstrációs változat. Természetesen a konzolos játékosok sem maradnak ki a jóból, ők is még a mai nap folyamán megkapják a demót, de az is lehet, hogy e sorok olvasásakor már fenn is van a Live-on és a PSN-en is. Kellemes borzongás teli napot kívánok!
Aliens vs. Predator multiplayer demó

10 perc es mar lent is van. Probaba csak este sajna. Melozni is kell valamikor.
Phenom 555 x2@x4@3.6;Gigabyte 890FXA-UD5;HIS IceQ 4850 Turbo;Kingston HyperX 4GB(2x2)LoVo 1600mhz DDR3;Seasonic M12D 750w;2x250GB, 2x40GB Maxtor and 2x1TB Hitachi HDD;Coolermaster HAF-932;Win7 64Bit; NV 7900gt
Felraktam, de ott elakadt az egész, hogy "Searching for games..." aztán onnantól nem csinál semmit... 
AI ellenfelekkel persze nem lehet játszani. 
v!ct0y: szintúgy 
[ Szerkesztve ]
“Az emberélet útjának felén egy nagy sötétlő erdőbe jutottam, mivel az igaz útat nem lelém” - Dante

Lehet jobban is jársz, hogy csak este tolod vele mert nekem már vagy 3 órája lent van és még nem tudtam játszani vele mert nem enged csatlakozni sehova..
<<{FMJ]v!Ct0y - Bad Company 2

Huhh, nagyon vártam már. Le is jött a demó, esetleg ha valaki játszana steamen írjon PÜ-t és megbeszéljük 

Nincs véletlenül steamosítva a MW-2? (A valamilyen már nem emlékszem milyen demóval?) mert lehet az a gond?
Más Nem tudjátok, hogy ezek a szerók is Steam-osok lesznek? Mint a MW-2? mert akkor szívás. 
[ Szerkesztve ]
" Captives nullos capere " ___ Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

Már töltöm is lefelé!
i can resist anything, expect temptation ~ Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat! ~ Ha nem lenne utolsó utáni pillanat, semmi sem készülne el... * Elveszett fémtárgyak megkeresését vállalom! *